پشتیبانی سایت

کامل ترین افزونه عضویت ویژه وردپرس با Restrict Content Pro

11525 بازدید
دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵
کامل ترین افزونه عضویت ویژه وردپرس با Restrict Content ProReviewed by جواد نبوی on Aug 15Rating: 5.0

عضویت ویژه حرفه ای وردپرس

امروزه سایت های بسیاری را می بینید که دارای سیستم اشتراک ویژه هستند. در این سایت ها کاربر برای مشاهده یا دانلود یک محتوای ویژه باید اشتراک ویژه آن سایت را بخرند. این اشتراک ویژه برای مدت زمان معینی می باشد. مثلا یک ماهه یا سه ماهه و … . نمونه های معروفی که از این سیستم استفاده می کنند سایت های دانلود فیلم و … هستند. اگر شما هم مطالب خاص و مهمی دارید و میخواهید فقط کاربران ویژه قادر به مشاهده یا دانلود آن باشند، برای وردپرس راه ساده ای وجود دارد. با افزونه Restrict Content Pro میتوانید به راحتی عضویت VIP را برای سایت خود راه بیاندازید. سپس فقط کاربرانی که عضویت ویژه شما را تهیه کنند قادر به مشاهده مطالب خاص هستند. اما دیگران محدودیت دارند.

Restrict Content Pro

در این پست از وب تستر به معرفی و آموزش کامل افزونه Restrict Content Pro می پردازیم و نحوه ایجاد عضویت ویژه را به طور کامل توضیح می دهیم.

افزونه Restrict Content Pro

این افزونه ویژگی های فراوانی دارد. در زیر به بخشی از آنها اشاره می کنیم:

 1. قابلیت تعریف پلن رایگان
 2. تعریف پلن های غیر رایگان (پولی) مدت دار
 3. تعریف کد تخفیف
 4. مدیریت کاربران در گروه های مختلف
 5. درگاه پرداخت بانکی آرین پال
 6. صفحه ثبت نام و ورود و …
 7. محدود کردن کل یا بخشی از محتوا برای کاربران عادی
 8. و …

ابتدا این افزونه را از لینک زیر دریافت کرده و نصب و فعال کنید:

اگر طریقه نصب افزونه های وردپرس را بلد نیستید پیشنهاد می کنیم راهنمای گام به گام نصب و فعالسازی افزونه های وردپرس را ببینید.

بعد از فعال کردن افزونه، ادامه آموزش را بخوانید

پیکربندی افزونه Restrict Content Pro

از منوی وردپرس به مسیر عضویت VIP » پیکربندی بروید. در صفحه جدید تنظیمات این افزونه را می بینید.

از بخش تمدید خودکار گزینه تمدید خودکار نشود را انتخاب کنید.

بخش محتوای پیام کاربران رایگان را خالی بگذارید.

عضویت ویژه حرفه ای وردپرس

اما در بخش محتوای پیام کاربران ویژه باید یک متنی بنویسید. این متن زمانی که یک کاربر عادی (بدون اشتراک ویژه) مطالب VIP شما را مشاهده می کند به جای متن مطلب به او نمایش داده می شود. گول عنوان این بخش یعنی محتوای پیام کاربران ویژه را نخورید. ما هم نمیدانیم دلیل آن چیست! اما چیزی که در این بخش می نویسید برای کاربران رایگان نمایش داده می شود.

Restrict Content Pro

در نهایت روی دکمه ذخیره تنظیمات کلیک کنید.

اضافه کردن درگاه پرداخت آرین پال به Restrict Content Pro

در همین صفحه پیکربندی به تب پرداخت ها بروید.

قبل از اینکه تنظیمات را در این صفحه انجام دهید ابتدا افزونه درگاه پرداخت آرین پال برای Restrict Content Pro را روی سایتتان نصب و فعال کنید. برای دانلود این افزونه از لینک زیر استفاده کنید:

البته باید در آرین پال عضو شده باشید و حسابتان را فعال کرده باشید.

سپس در تب پرداخت ها از قسمت واحد پول گزینه ریال یا تومان را به دلخواه خود انتخاب کنید.

در بخش جایگاه واحد پولی گزینه سمت چپ مبلغ را انتخاب کنید.

از بخش فعال کردن درگاه بانکی هم گزینه آرین پال را تیکدار کنید.

درگاه پرداخت آرین پال برای عضویت ویژه

سپس به بخش تنظیمات آرین پال در پایین صفحه بروید. مرچنت و پسورد درگاه خود را که از آرین پال دریافت کرده اید در این قسمت وارد کنید. سپس روی دکمه ذخیره تنظیمات کلیک کنید.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص درگاه پرداخت آرین پال برای این افزونه، این مقاله سایت ماندگاروب را ببینید.

تنظیمات ایمیل خرید و لغو اشتراک

در همان صفحه پیکربندی افزونه به تب ایمیل ها بروید. در این تب میتوانید تنظیمات مربوط به ایمیلی که برای کاربران فرستاده می شود را انجام دهید. مثلا ایمیل عضویت یا لغو عضویت و … .

در قسمت عمومی می توانید نام و آدرس ایمیلی که برای ایمیل های ارسالی در نظر گرفته می شود را تعیین کنید.

در قسمت ایمیل اشتراک فعال باید اطلاعات ایمیل ارسالی به کاربران پس از خرید و فعال کردن اشتراکشان را معین کنید. اگر میخواهید این ایمیل فرستاده نشود کافیست تیک گزینه غیرفعال را بزنید. سایر بخش ها را هم به همین ترتیب کامل کنید.

افزونه Restrict Content Pro

در تب بعدی یعنی Invoices میتوانید صورتحساب پرداخت خود را سفارشی سازی کنید.

متفرقه

در تب متفرقه یک سری تنظیمات اضافی را می توانید انجام دهید.

اگر میخواهید پست های ویژه شما فقط برای کاربران ویژه نمایش داده شود و به هیچ عنوان نه در صفحه اصلی و نه جای دیگر این مطلب برای کاربران عادی نشان داده نشود، کافیست تیک گزینه مخفی کردن پست های ویژه را بزنید. سایر تنظیمات را نیز بر اساس توضیحات مربوطه انجام دهید. بیشترشان فارسی هستند!

اضافه کردن یک سطح اشتراک

برای اینکه یک سطح اشتراک یا به اصطلاح پلن به سایت خود اضافه کنید به مسیر عضویت VIP » سطح اشتراک بروید.

آموزش افزونه Restrict Content Pro

برای اضافه کردن یک پلن یا سطح اشتراک جدید کافیست در بخش افزودن سطح جدید ، اطلاعات مربوطه را تکمیل کنید. در قسمت سطح دسترسی یک عدد به دلخواه انتخاب کنید. بعدا باید از این عدد برای مطالب ویژه ای که به این سطح دسترسی نیاز دارند استفاده کنید. سپس مدت و قیمت آن را تعیین کنید. در قسمت Signup Fee چیزی وارد نکنید. در بخش وضعیت گزینه فعال را انتخاب کرده و در بخش نقش کاربر بهتر است گزینه مشترک را انتخاب کنید. اگر مثلا مدیرکل را انتخاب کنید، کاربر ثبت نام شده به عنوان مدیر کل سایت در کنار شما انتخاب خواهد شد و اجازه انجام هر کاری را خواهد داشت. پس هرگز این کار را نکنید!

در نهایت روی دکمه افزودن سطح عضویت کلیک کنید.

افزونه عضویت ویژه وردپرس

حال کاربران میتوانند با مراجعه به صفحه yoursite.com/register پلن را انتخاب کرده و ثبت نام کنند. با پرداخت هزینه به صورت آنلاین، حساب ویژه برای آنها فعال خواهد شد. (yoursite.com همان دامین شما می باشد)

کافیست لینک ثبت نام را در جای دلخواهتان از سایت قرار دهید تا کاربران با ورود به آن اشتراک ویژه را بخرند. برای اضافه کردن پلن های بیشتر همان مراحل بالا را طی کنید. به این ترتیب هنگام ثبت نام پلن های بیشتری برای کاربر نمایش داده می شود که میتواند آن ها را انتخاب کند.

کامل ترین افزونه اشتراک ویژه وردپرس

برای اینکه عنوان صفحه ثبت نام را تغییر دهید کافیست به صفحه برگه ها از منوی وردپرس بروید. در این صفحه برگه Register را ویرایش کنید و عنوان آن را به ثبت نام تغییر دهید. سپس روی دکمه بروزرسانی کلیک کنید.

محدود کردن یک مطلب

به بخش افزودن نوشته بروید یا اینکه به صفحه ویرایشگر مطلب مورد نظرتان بروید. در زیر بخش ویرایشگر دیداری، یک بخش با نام محدود کردن این محتوا می بینید. در این بخش میتوانید مطلبتان را برای کاربران عادی محدود کنید.

Restrict Content Pro

از قسمت Select who should have access to this content گزینه Members with an access level را انتخاب کنید. در منوی کشویی پایین آن، یکی از سطوح دسترسی که میخواهید برای این مطلب تعیین شود را انتخاب کنید. مثلا برای اینکه کاربران با سطح دسترسی ۳ بتوانند این مطلب را ببینند کافیست گزینه ۳ and higher را انتخاب کنید. بدین ترتیب کاربرانی که سطح دسترسی بالاتر از ۳ دارند هم میتوانند این مطلب را ببینند.

در بخش Require member to have capabilities from this user role or higher میتوانید تعیین کنید که کدام نقش های کاربری اجازه مشاهده مطلب را دارند. اگر All باشد یعنی همه نقش ها (در صورتی که اشتراک ویژه داشته باشند) میتوانند مطلب را ببینند.

اگر گزینه Show excerpt to members without access to this content تیک زده باشد، کاربران عادی فقط میتوانند خلاصه مطلب را ببینند. اگر گزینه Hide this content and excerpt from RSS feeds تیک خورده باشد، مطلب شما به طور کلی از فید حذف می شود.

در نهایت مطلب را منتشر کنید یا آن را بروزرسانی کنید.

محدود کردن بخشی از یک مطلب

در روش بالا شما فقط میتوانید کل یک مطلب را برای کاربران عادی محدود کنید. ولی اگر بخواهید بخشی از مطلبتان (مثلا لینک دانلود) را به حالت ویژه (محدود برای کاربران عادی) در بیاورید کار بسیار ساده است. در اولین منوی کشویی بخش محدود کردن این محتوا گزینه Everyone را انتخاب کنید.

سپس قسمت ویژه مطلبتان را درون کد زیر (به جای سه نقطه چین) بگذارید:

[restrict paid="true"] ... [/restrict]

در نهایت مطلب را ذخیره کنید.

اشتراک ویژه در وردپرس

اختصاصی کردن صفحات مختلف مثل ورود و …

برگه های مختلف این افزونه به صورت پیشفرض دارای زبان انگلیسی می باشند. میتوانید با مراجعه به بخش برگه ها در پیشخوان وردپرس، این صفحات را ویرایش کرده و متن دلخواهتان را در آنها بنویسید. نام این برگه ها را در تب عمومی از صفحه پیکربندی افزونه می بینید.

Restrict Content Pro

میتوانید عنوان و متن این صفحات را به دلخواه تغییر دهید. البته توجه داشته باشید شرت کد های موجود در آن ها را دستکاری نکنید. چون عملکرد این صفحات به شرت کد های موجود در آنها بستگی دارد.

امیدواریم از این آموزش نیز استفاده کرده باشید. با آرزوی موفقیت برای شما

لينک دانلود:

تبلیغات

نویسنده (مدیر سایت)

جواد نبوی هستم. حدود 7 سالی میشه در زمینه طراحی وب و گرافیک کار می کنم و بعد از توپ دیزاین، این دومین سایت آموزش طراحی وب و گرافیک هستش که راه انداختم. امیدوارم بتونم برای همه ی شما مفید باشم.

55 دیدگاه برای “کامل ترین افزونه عضویت ویژه وردپرس با Restrict Content Pro”

 1. رضا گفت:

  خیلی خوب بود تشکر

 2. رضا گفت:

  سلام می خواستم بدونم که این افزونه ابزارک اختصاصی نداره
  و اینکه
  توی قسمتی که سطح رو تعیین کردید در تصویر شما فرم ثبت نام هم بود ولی برای من فرمی نمیاد من خودم باید فرم را اضافه کنم

  1. جواد نبوی گفت:

   سلام
   خیر ابزارک نداره
   گفتیم فرم ثبت نام در برگه register قرار میگیره. یعنی بعد از آدرس سایت باید یک عبارت register اضافه کنید تا وارد صفحه ثبت نام بشید.

 3. رضا گفت:

  من وارد برگه register میشم ولی فرم ثبت نام نیست فقط قسمت سطح های تعیین شده هستش.

 4. رضا گفت:

  من وارد برگه register میشم ولی فرم ثبت نام نیست فقط قسمت سطوح معین شده هستش امکانش هست به این خاطر بوده که چون اون زمان من لاگین بودم اون قسمت برای من نشان داده نشده .

  1. جواد نبوی گفت:

   درسته. باید از حساب خودتون خارج بشید تا فرم ثبت نام نمایش داده بشه.

 5. علی گفت:

  سلام
  ممنون میشم راهنمایی کنید. من وارد صفحه ثبت نام register میشم.
  فرم ورود هست اما سطوح تعیین شده دیده نمیشه.
  حتی بعد از ورود هم سطوح یا پلن ها دیده نمیشه. باید چکار کرد؟

  1. جواد نبوی گفت:

   سلام دوست عزیز
   شما از افزونه دیگه ای هم برای عضویت وردپرس استفاده می کنید؟ مثلا userpro یا ووکامرس یا هر افزونه ای که قابلیت عضویت و ورود داشته باشه؟

 6. علی گفت:

  اقا سلام سایتت بی نظیره من می خوام این شورت کدو [restrict paid=”true”] … [/restrict] تو php بزارم چجوری می تونم انجام بدم؟؟؟

  1. جواد نبوی گفت:

   سلام دوست عزیز لطف دارید
   برای انجام این کار، لینک زیر رو ببینید:
   http://webtoaster.ir/%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%B4%D9%88%D8%B1%D8%AA-%DA%A9%D8%AF-%D8%AF%D8%B1-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8/
   با آرزوی موفقیت

 7. علی گفت:

  داداش این دو تا شورت کده ([restrict paid=”true”] و [/restrict]) چجوری باید گذاشته بشه؟؟؟

  1. جواد نبوی گفت:

   فرقی نمیکنه. شورت کد ها و محتویات داخلش رو باهم بزارید جای همون یک شورت کد. فقط حواستون باشه چون این شورت کد دابل کوتیشن داره، شما باید توی اون کد اصلی که توی قالب میزارید، اطرافش رو به جای دابل کوتیشن، سینگل کوتیشن بزارید. توی همون مطلب کامل توضیح دادم.

 8. علی گفت:

  داداش درسته کد

 9. علی گفت:

  سلام در بخش register بالا ی فرم ثبت نام یک لینک log in وجود داره که برای افرادی که ثبت نام نکرده اند هم نمایش داده میشه و متاسفانه این لینک لاگین به بخش ورود پنل ورد پرس وصل میشه
  برای چلو گیری از این کاتر باید چیکار کنم؟

  1. جواد نبوی گفت:

   سلام
   این لینک قابل حذف نیست. مگر اینکه با استفاده از CSS مخفی اش کنید.

 10. محمدھادی گفت:

  سلام تو خیلی از سایت ها دنبال افزونه کارامد برای عضویت ویژه بودم، افزونه provip از همیار و پرشین اسکریپت، awatmembership یا همون افزونه ultimate membership از سایت مارکت وردپرس وپرشین اسکریپت،افزونه اشتراک طلایی از مارکت وردپرس که ۴۰۰۰۰ تومان هست، ولی امروز به این افزونه که رسیدم و نصب کردم الان داره بی نقص کار رو انجام میده، بهترینشون و کاملترین restrict pro هست که، همین افزونه رو از از سایت های دیگه پیدا کردمو روی سایت دوربری http://dorbori.com نصب کردم و به جرات میگم این نسخه ای که داخل وب تستر بود بهترین عملکرد رو داشت و راضی ام، خدا خیرتون بده این افزونه را با بررسی کامل قرار دادید، موفق باشید…
  مخصوصا درگاه آرین پالش خوبه، چون زرین پال هزینه هاش زیاده و خیلی پول میگیره مخصوصا کیف پول هاش و اون زرین کارت، که کلی باید برای صدورش پول داد…

  1. جواد نبوی گفت:

   سلام دوست عزیز
   خواهش می کنم. شما لطف دارید
   خوشحالیم که این افزونه به کار شما اومد و امیدواریم سایر دوستان هم استفاده کنند و براشون مفید باشه
   با آرزوی موفقیت برای شما

 11. ارسلان پاکدامن گفت:

  با سلام خدمت استاد گرامی : مطالب شما بسیار بسیار مفید و عالی بود. و واقعا از شما متشکرم . ضمناً خواهشمندم سایت ما را هم بازدید بفرمایید . و اگر نظر خود را راجع به بهتر شدن آن در قسمت نظر سنجی برای ما ارسال فرمایید.سپاسگزار خواهیم بود .

 12. saeed گفت:

  سلام
  این افزونه خیلی خوبه و شما با توضیح کاملی که قرار دادین بهترشم کردین.
  من توی سایتم یه قسمتی دارم که کاربرا میتونن مطلبی برای معرفی خودشون منتشر کنن.
  میخوام این مطالب که شامل چند فرم و اطلاعت مختلف هست رو برای کاربرها با دسترسی های مختلف محدود کنم.
  مثلا کاربران رایگان فقط اسم
  کاربران پلن ۲ اسم و تلفن
  کاربران پلن ۳ از تمام امکانات استفاده کنن.
  ممنون میشم اگه کمکم کنید چون کار سایتم نصفه کاره مونده.
  باتشکر

  1. جواد نبوی گفت:

   سلام دوست من
   ممنون از لطف شما.
   این افزونه قابلیت انجام این کار رو نداره.
   باید بگردید و افزونه مناسب رو پیدا کنید. متاسفانه تا بحال چنین افزونه ای رو ندیدم.
   موفق باشید

  2. saeed گفت:

   من با این افزونه خیلی ور رفتم، قابلیت های خوبی داره فقط اگر لطف کنید بگید از این شورت کد([restrict paid=”true”] و [/restrict]) چطوری باید توی قالب php استفاده کنم کارم راه میافته.
   توی اون آموزشی که در مورد استفاده شورت کد در php گذاشتید فقط گفتید که شورت کد های ساده ولی این افزونه شورت کد باز و بسته داره و اگه بشه همون طور که توی ویرایشگر قسمتی از محتوا رو محدود میکنه توی php هم عمل بکنه خیلی عالی میشه و من کارم راه میافته.
   ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

  3. جواد نبوی گفت:

   شورت کد رو به همون شکلی که شرت کد های عادی قرار میگیرن باید قرار بدید. فرقی نمیکنه. فقط داخلش اون چیزی که نیاز دارین رو وارد کنید.
   موفق باشید

  4. saeed گفت:

   سلام
   و باعرض معذرت از سوال های بسیارم
   و با تشکر از راهنمایی های شما.
   می میخوام این قسمت از قالبم رو درون این شورت کدها بزارم اما هر طوری که شما راهنمایی کردید نتونستم انجام بدم میشه باز هم کمک کنید؟

   <input name="javo_meta[jv_item_email]" type="text" class="form-control" value="”>

   <input name="javo_meta[jv_item_website]" type="text" class="form-control" value="” placeholder=””>

  5. جواد نبوی گفت:

   سلام
   خواهش می کنم عزیز
   شما نمیتونید کد html رو درون این شرت کد قرار بدید. حتما باید یک متن باشه و همینطور باید درون حلقه مطلب قرار بگیره. یعنی فقط درون خود مطلب باید نوشته بشه. بنابراین قرار دادن این شورت کد درون php نتیجه نمیده. البته فقط همین شورت کد خاص توی php به صورت مستقیم قرار نمیگیره
   موفق و موید باشید

 13. احمد گفت:

  سلام استاد من با توضیحات شما پلاگین را نصب و تنظیم کردم.اما مشکلی که دارم این است که حالت چینش فیلدها بهم ریخته و نامرتب است.و مثلا بین عنوان هر فیلد و باکس آن فاصله افتاده است.چگونه میتوانم این مشکل را حل کنم؟

  1. جواد نبوی گفت:

   با سلام خدمت شما دوست عزیز
   ببینید این مشکل مربوط به استایل قالب شما می شود که فاصله فیلد ها در آن مشخص شده. اگر قالب را تغییر دهید، فیلد ها و فاصله بینشان هم با توجه به قالب تغییر میکنند. پس بهتر است به دستکاری فایل استایل قالب خود بپردازید. البته اگر css بلد نیستید میتوانید کد استایل قالبتان را در فروم وردپرس فارسی قرار دهید تا راحت تر به شما پاسخ داده شود.

 14. neda گفت:

  سلام. خیلی ممنون بابت مطلب خوبتون
  میخواستم بپرسم امکانش هست که یک کاربر همزمان دو سطح رو خریداری کنه؟
  یا این که اگه یک سطح اشتراک رو خریداری کنه دیگه نمیتونه توی سطح دیگه هم عضو بشه؟

  1. جواد نبوی گفت:

   خواهش می کنم
   ببینید یک کاربر تنها میتواند یک سطح را خریداری کند. اما سطح های بالاتر طبیعتا امکانات و ویژگی های سطوح پایینتر را دارند. پس نیازی به تعریف چند سطح وجود ندارد.

 15. سعید گفت:

  با سلام و احترام و تبریک به خاطر این مطلب بسیار کامل و کاربردی
  من مشکلی که با این افزونه دارم اینه که وقتی کاربری حساب خودش رو شارژ می کنه، حتما نیاز هست که خودم به عنوان مدیر سایت به صورت دستی اکانت اون کاربر رو در قسمت کاربران ویژه این افزونه فعال کنم.
  آیا راهی هست که این کار به صورت اتوماتیک انجام بشه؟
  ممنون

  1. جواد نبوی گفت:

   خواهش می کنم لطف دارید
   اگر از درگاه پرداخت آرین پال برای این افزونه استفاده کنید و تنظیمات را دقیقا مشابه چیزی که در آموزش گفته شده انجام دهید، نباید مشکلی وجود داشته باشد.
   برای اطلاعات بیشتر در زمینه درگاه آرین پال حتما مقاله زیر را مطالعه نمایید:
   http://mandegarweb.com/%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%A2%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%BE%D8%A7%D9%84-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-restrict-content-pro-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/

 16. مهدی گفت:

  سلام.یک سوال.کسی که عضو سایت شد چطوری باید بفهمه که از پلنی که انتخاب کرده چقدر زمان باقی مونده؟زمان انقضاء پلنش رو کجا باید ببینه؟

  1. جواد نبوی گفت:

   سلام
   فکر نمیکنم چنین امکانی داشته باشه. یا حداقل من ندیدم

 17. مهدی گفت:

  سلام.راهی وجود داره که بشه اون ۲ تا صفر بعد از اعشار رو برداشت؟مثلا من می نویسم ۴۰۰۰۰ تومان می نویسه ۴۰٫۰۰۰٫۰۰٫ اون ۲ تا صفرو چطوری بردارم؟

  1. جواد نبوی گفت:

   سلام
   باید بگردید توی تنظیمات واحد پولی ببینید چنین چیزی داره یا نه.
   والا خودم از این افزونه در حال حاضر استفاده نمی کنم و دقیقا یادم نیست این مورد رو داشت یا نه.

  2. ایرانی طرح گفت:

   با سلام
   کد زیر را در فانکشن قالب خود اضافه کنید.
   add_filter( ‘rcp_is_zero_decimal_currency’, ‘__return_true’ );

   مشکلتان رفع می شود.

 18. احمد گفت:

  سلام بزرگوار. ضمن تشکر
  سه سوال داشتم از حضورتون:
  ۱-موقع ثبت نام و خرید اشتراک کاربر در سایتم برای او ایمیلی مبنی بر تایید ارسال نمیشود!تنظیماتم درست انجام دادم ولی نمیدونم علتش چیه؟
  ۲-چطور میتونم موقع ثبت نام علاوه بر اطلاعات درخواستی فیلد گرفتن شماره تلفن کاربران را نیز اضافه کنم؟
  ۳- تفاوت نسخه لایسنس دار با این نسخه در چیه؟ چون در خود افزونه عبارت برای پشتیبانی و آپدیت اتوماتیک لایسنس را وارد و فعال نمایید . قرار دارد پرسیدم.
  با سپاس

  1. جواد نبوی گفت:

   سلام عزیز خواهش می کنم
   ۱- مشکل ارسال ایمیل باید از طرف هاست شما بررسی بشه. به سرویس دهنده هاست اطلاع بدید.
   ۲- از طریق این افزونه راهی نداره. مگر اینکه کد نویسی براش بشه یا اینکه از افزونه دیگه ای برای اضافه کردن فیلد استفاده بشه.
   ۳- نسخه لایسنس دار با این نسخه هیچ تفاوتی نداره. تنها تفاوت در امکان بروزرسانی هست. وگرنه این افزونه توسط نویسنده آن به صورت رایگان منتشر شده و در صورت خرید لایسنس می توانید از پشتیبانی و بروزرسانی هایش بهره مند شوید.
   با آرزوی موفقیت

 19. احمد گفت:

  البته ایمیل برای من به عنوان مشترک جدید ارسال میشه ولی برای کاربر ارسال نمیشه.با این وجود هم احتمال داره از هاست باشه؟

  1. جواد نبوی گفت:

   بله. چون در بعضی از هاست ها محدودیت در ارسال ایمیل وجود داره. بهتره به سرویس دهنده هاست اطلاع بدید.

 20. yusuf گفت:

  با سلام
  افزونه خوبی معرفی کردین و از این بابت متشکرم
  اما یه سوال برام پیش اومد .
  شما تا حدودی فرم ثبت نام افزونه رو شخصی سازی کردید
  میشه بفرمایین چطوری این کارو کردین و یا کدهای css مورد استفاده رو قرار بدین
  بازم ممنون

  1. جواد نبوی گفت:

   سلام دوست من
   خواهش می کنم
   این استایل خود قالبی هست که روی سایت نصب بود. ویژگی input اون قالب به این شکل هست. شما هم میتونید برای ویژگی input توی css استایل تعریف کنید.

 21. yusuf گفت:

  سلام داداش
  مرسی از کارت
  میشه بگی چطوری باکس ثبت نام رو خوشگل کردی ؟
  منظورم چطور شخصی سازیش کردی ؟
  تشکر

  1. m گفت:

   سلام
   دوست عزیز من به دنبال خوشگل سازی صفحه ثبت نام این افزونه هستم. کسی هست بتونه انجام بده. اگر کسی هست راهنمایی کنه

  2. جواد نبوی گفت:

   سلام
   شما باید با css فرم رو استایل دهی کنید

 22. علی گفت:

  سلام و خسته نباشید
  من وارد صفحه ثبت نام register میشم.
  فرم ورود هست اما سطوح تعیین شده دیده نمیشه.
  من از وکامرس استفاده می کنم و می خوام در کنار آن از این افزونه استفاده کنم باید چی کار کنم که تداخل ایجاد نشود

  1. جواد نبوی گفت:

   سلام عزیز
   باید در برگه “ثبت نام” شرت کد ووکامرس رو بردارید و فقط شرت کد این افزونه قرار بگیره

 23. احمد گفت:

  سلام بزرگوار….یه سوال داشتم:
  چجوری سامانه پیامکی رو به این افزونه وصل کنیم تا موقع هر خریدی پیامک ارسال بشه؟

  1. جواد نبوی گفت:

   سلام عزیز
   در این زمینه افزونه هایی وجود داره مثل افزونه زیر:
   http://blog.melipayamak.com/posts/introducing-melipayamak-wordpress-plug-in
   که هنگام ثبت نام کاربر پیامک ارسال میکنه.
   باید بگردید و ببینید افزونه مناسب کار شما چه چیزیه.
   چیزی که معرفی کردم هم افزونه خوبیه.

 24. احمد گفت:

  جناب نبوی ضمن تشکر از پیامک ووکامرس میتوان برای این افزونه استفاده کرد؟

  1. جواد نبوی گفت:

   خواهش می کنم
   فکر نمیکنم امکانش باشه. در ووکامرس سفارش ثبت میشه اما این افزونه یک کاربر جدید ایجاد میکنه. پس باید برای اضافه شدن یک کاربر پیامک ارسال بشه

 25. mohammadjavad گفت:

  سلام میگه فایل وجود نداره درستش کنید

  1. جواد نبوی گفت:

   سلام
   لینک دانلود مشکلی نداره. این هم لینک:
   http://s1.picofile.com/file/8263719892/restrict_content_pro_master.zip.html

 26. امیر گفت:

  سلام با زرین پال هم ست میشه ؟‌

  1. جواد نبوی گفت:

   سلام باید ببینید آیا زرین پال افزونه پرداخت برای این افزونه داره یا خیر.

 27. مرتضی گفت:

  سلام با استفاده از این افزونه یک م طلب رو محدود کردم ولی فونت بخش محدود شده با بقیه بخش تفاوت د اره
  توی فایل های css پلاگین هم تغییر دادم فونت ولی بازم فایده نداشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *